Son Haberler
Anasayfa » FRPNET Edebiyat » CosmicZion Zine “Odin” Temalı İkinci Sayısıyla Raflarda!

CosmicZion Zine “Odin” Temalı İkinci Sayısıyla Raflarda!

Her sayıyı bir tanrı ya da tanrıçaya ithaf eden CosmicZion Zine’ın ilk sayısı Yunan Mitolojisi’nden Atlas’a ithaf edilmişti. Yeni sayısında ise daha kuzeylere giderek İskandinav Mitolojisine uzanan CZZ’nin teması Odin oldu.

İkinci sayının ön kapak çalışması Tugay Doğrayıcı’dan, arka kapağı ise Ayberk Oğuz’dan geldi. İzmir çıkışlı fanzinin şehir dışı dağıtımlarıysa geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Hiç durmadan 3. sayı hazırlıklarına da başlayan CZZ, yeni sayısını Anadolu topraklarının ve Tanrıların anası olan Kibele’ye ithaf etmeye karar verdi!

Bu sayı CZZ’de yazı-şiir yazanlar şöyle: Gökmen Akça Rüveyda Gizem Balcı, İlhami Batı, Elihu, Onur Selamet, Berkay İçen, Erhan Mındız, Necip Fazıl Say, Yalım Aydın, Nocturnal, Nida Seda Küçükşahin, Contraceptive, Yalçın Şentürk, Can Küçükoğlu, Alev Özkiraz, Osman Alp Denizler, Zapkinus ve Zeki Savaş.

Bu sayı CZZ’nin görsel kadrosu ise şöyle: Tugay Doğrayıcı, Melodi Edremit, Sena Ulusu, Etrafi, Yiğit Gönlügür, Jonathan Edward Guthmann, İthaf, Elihu, Doa, Gorbehaye, Eda, Serhat Yüzer, Şeymanur Sarıkaya, Ceren Bulbun ve Oğulcan Salih Akboyun.

Daha detaylı bilgi ve ulaşım noktaları için buraya tıklayabilirsiniz!

Stranger Things'teki Eleven'ın Yeni Hali ve Yeni Fotoğraflar
Filmden Filme Düşen Tom Cruise