Son Haberler
Anasayfa » FRPNET Edebiyat » CNR Kitap Fuarı | 1-9 Mart 2014

CNR Kitap Fuarı | 1-9 Mart 2014

cnr-kitap-fuari-2014

CNR Holding kuruluşu Sine Fuarcılık tarafından Basın Yayın Birliği iş birliğinde İstanbul’da alternatif yeni bir kitap fuarı düzenleniyor.

CNR EXPO Yeşilköy’de 01-09 Mart 2014 tarihleri arasında düzenlenecek fuarın ana teması “Sosyal Medya ve Çocuk” olarak belirlendi.

fantastik-buyu-kitapCNR EXPO’da ilk kez düzenlenecek kitap fuarı ile ilgili bilgi veren Basın Yayın Birliği Başkanı Münir Üstün, sektörün ve özellikle İstanbul’un yeni bir kitap fuarına ihtiyacı olduğunu söyledi. Üstün, “Nüfusun 17 milyon olduğu İstanbul’da yılda bir defa yapılan kitap fuarı yeterli değil,” diye açıklamada bulundu.

“Karnaval havasında geçecek”

Fuarın çocuk ve yetişkinler için sürpriz etkinlikleri olduğunu belirten Münir Üstün şöyle devam etti: “CNR Kitap Fuarı, her görüşten yayıncının ve kitapseverin buluşacağı tam bir kitap karnavalı halinde geçecek.”

Fuar, ziyaretçi ve katılımcılarına imza günleri, tiyatro gösterileri, konferanslar, söyleşiler ile dopdolu bir içerik sunmayı vaat ediyor. CNR Kitap Fuarı’nın web sayfasından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İşte fuarın etkinlik listesi:

SÖYLEŞİLER

1 Mart 2014
11:00 Ercan Akarsu – Ferfir Yayın Grubu
14:00 İlber Ortaylı – Timaş Yayınları
15:00 Sevda Türküsev – Akis Kitap

2 Mart 2014
13:00 Bülent Günal – Ufuk Yayıncılık
14.00 Mürşide Uysal – Uysal Yayınevi
14:00 Nevzat Tarhan – Timaş Yayınları
15:00 Muhammed Emin Yıldırım – Siyer Yayınları
15:00 Talha Uğurluel – Timaş Yayınları
16:00 Emre Tuncer – Akis Kitap
17:00 Emre Oktay – Akis Kitap
17:00 Hüseyin Dayı – Akis Kitap

4 Mart 2014 
11:00 Nilay Yılmaz – Caretta Yayıncılık
11:00 Mehmet Erkan – Elma Yayınevi

5 Mart 2014
10:30 Ceren Kerimoğlu – Elma Yayınevi
12:00 Sevinç Kuşoğlu (Moderatör: Melike Günyüz) – Erdem/Sedir Yayınları
13:00 E. Murat Yığcı – Caretta Yayıncılık
17:00 Hakan Birol – Akis Kitap

7 Mart 2014
13:00 Fatih Çıtlak – Timaş Yayınları

8 Mart 2014
11:00 Leyla Karaca – Ferfir Yayın Grubu
13:00 Dr. Arif Arslan – Ferfir Yayın Grubu
13:00 Sibel Eraslan – Timaş Yayınları
13:00 Suat Turgut – Ajans 2023/2023 Yayınları
14:00 Mustafa Armağan – Timaş Yayınları
14:00 Fikri Sağlar – Siyah Beyaz Kitap
14:00 Erdal Sarızeybek – Sarızeybek Yayın
14:00 Telif Hakları – Meslek Birliği
15:00 Mehmet Erkan – Elma Yayınevi
16:00 Emre Tuncer – Akis Kitap
17:00 Hüseyin Dayı – Akis Kitap

9 Mart 2014
11:00 Şükrü Aslan – Ferfir Yayın Grubu
13:00 Ahmet Şimşirgil – Timaş Yayınları
13:00 Hakan Yılmaz Çebi – Ferfir Yayınları
14:00 Adem Güneş – Timaş Yayınları
14:00 Erdal Sarızeybek – Sarızeybek Yayın
15:00 Metin Uçar – Hayrat Meşriyat
15:00 Erdal Demirkan – Akis Kitap
16:00 Sevda Türküsev – Akis Kitap
17:00 Emre Oktay – Akis Kitap

İMZA GÜNLERİ

1 Mart 2014
10:00 Aydın Tonga – Doğu Kitabevi
10:00 Erkan İşeri – Akis Kitap
10:00 Ö. Faruk Reca – Akis Kitap
11:00 Uğur Mıstaçoğlu – Sokak Kitapları
12:00 Asude – Mürekkep Divit
12:00 Engin Yılmaz – Sokak Kitapları
12:00 Ercan Akarsu – Ferfir Yayın
12:00 Hakan Birol – Akis Kitap
12:00 Sevda Türküsev – Akis Kitap
13:00 Ayla Çınaroğlu – Tudem Yayın Grubu
13:00 Burak Kaya – Sokak Kitapları
13:00 Fikri Tezbaşar – Sokak Kitapları
13:00 İhsan Eliaçık – Doğu Kitabevi
13:00 Toprak Işık – Tudem Yayın Grubu
14:00 Halit Bülbül –  Doğu Kitabevi
14:00 Merve Berkman – Okuyanus Yayın
15:00 Hatice Opak Bilgin – Doğu Kitabevi
15:00 Hüseyin Topal – Sokak Kitapları
15:00 İlber Ortaylı – Timaş Yayınları
15:00 Sinan Meydan – Doğu Kitabevi
16:00 İlknur Eyüboğlu – Sokak Kitapları
16:00 Pink Freud – Okuyanus Yayın
17:00 Armando Pellumbi – Sokak Kitapları

2 Mart 2014
10:00 Aydın Tolga – Doğu Kitabevi
10:00 Erkan İşeri – Akis Kitap
11:00 Esra Kurşun – Sokak Kitap
12:00 Asude – Mürekkep Divit
12:00 Cem Nihat Kuşçu – Sokak Kitapları
12:00 Emre Tuncer – Akis Kitap
13:00 Ali Bektan – Doğu Kitabevi
13:00 Aytül Akal – Tudem Yayın Grubu
13:00 Bülent Günal – Ufuk Yayıncılık
13:00 Fulya Gümüşpala Teke – Pena Kitap
13:00 İhsan Eliaçık – Doğu Kitabevi
13:00 Süleyman Bulut – Tudem Yayın Grubu
13:00 Tuğçe Yücebilgiç – Sokak Yayınları
14:00 Cihan Erdem – Mürekkep Divit
14:00 Eyüp Zeki Büyükbaş – Sokak Yayınları
14:00 Hüseyin Dayı – Hüseyin Dayı
14:00 İbrahim Pazan – Babıali Kültür
14:00 Kadir Mısıroğlu – Beşikçi Kitap
14:00 Mürşide Uysal – Uysal Yayınevi
14:00 Sacide Dağ – Sokak Kitapları
14:00 Serpil Yaman – Sokak Kitapları
14:00 Vefa Enver – Mürekkep Divit
14:00 Velvelyeverdim – Okuyanus Yayın
15:00 Halil Küçük – Sokak Kitapları
15:00 Kemal Özer – Hayy Yayınları
15:00 Muhammed Emin Yıldırım – Siyer Yayınları
15:00 Nevzat Tarhan – Timaş Yayınları
15:00 Vahdettin Engin – Yeditepe Yayınevi
16:00 Harun Atalay – Sokak Kitapları
16:00 İstiklal Akarsu – Okuyanus Yayın
16:00 Şamil Kahraman – Sokak Kitapları
16:00 Talha Uğurluel – Timaş Yayınları
16:00 Ufuk Yelyudan – Sokak Kitapları
17:00 Pınar Yılmaz – Sokak Kitapları

3 Mart 2014
10:00 Erkan İşeri – Akis Kitap
10:30 Ali Ulurasba – Babıali Kültür Yay.
11:00 Ayla Çınaroğlu – Tudem Yayın Grubu
12:00 Turgay ışık – Akis Kitap
13:00 İsmail Polat – Sokak Yayınları
13:00 Mehmet Sabri Kılıç – Doğu Kitabevi
14:00 Abdullah Yıldız – Pınar Yayınları
14:00 Mehmet Sağlam – Sokak Kitapları
17:00 Selami Çapın – Sokak Kitapları

4 Mart 2014
10:00 Erkan İşeri – Akis Kitap
10:00 Turan Karatepe – Doğu Kitabevi
11:00 Aliye Arslan – Babıali Kültür Yay.
11:00 Arif Arslan – Babıali Kültür Yay.
11:00 Aytül Akal – Tudem Yayın Grubu
13:00 Aysun Berktay Özmen – Sev Yayıncılık
13:00 İhsan Eliaçık – Doğu Kitabevi
16:00 Hakan Birol – Akis Kitap

5 Mart 2014
10:00 Erkan İşeri – Akis Kitap
11:00 Çiğdem Gündeş – Tudem Yayın Grubu
11:00 Koray Avcı Çakman – Tudem Yayın Grubu
13:00 E. Murat Yığcı – Caretta Yayıncılık
13:00 Sevinç Kuşoğlu – Erdem/Sedir Yayınları
14:00 Üstün İnanç – Doğu Kitabevi
15:00 Necmettin Yiğit – Doğu Kitabevi
16:00 Hakan Birol – Akis Kitap

6 Mart 2014
10:00 Erkan İşeri – Akis Kitap
11:00 Simla Sunay – Tudem Yayın Grubu
11:00 Toprak Işık – Tudem Yayın Grubu
13:00 İhsan Eliaçık – Doğu Kitabevi
14:00 Ragıp Karadayı – Babıali Kültür Yay.
15:00 Hatice Opak Bilgin  – Doğu Kitabevi
16:00 Hakan Birol – Akis Kitap

7 Mart 2014
10:00 Erkan İşeri – Akis Kitap
11:00 Aşkın Güngör – Tudem Yayın Grubu
11:00 Süleyman Bulut – Tudem Yayın Grubu
14:00 Abdullah Yıldız – Pınar Yayınları
14:00 Fatih Çıtlak – Timaş Yayınları
14:00 Dr. Hasan Topal – Sokak Kitapları
15:00 İlhan Keskin – Sokak Kitapları
15:00 Ş. Şaziment Duran – Sokak Kitapları
16:00 Hakan Birol – Akis Kitap

8 Mart 2014 
10:00 Döndü Çetiner  – Akis Kitap
10:00 Erkan İşeri – Akis Kitap
11:00 Adem Özbay – Akis Kitap
12:00 Efekan Efeoğlu – Sokak Kitapları
12:00 Emre Tuncer – Akis Kitap
12:00 Fatih Murat Arsal – Mürekkep Divit
12:00 İlker Yıldız – Sokak Kitapları
12:00 Leyla Karaca – Ferfir Yayın
13:00 Büşra Erdal – Ufuk Yayıncılık
13:00 Çiğdem Gündeş – Tudem Yayın Grubu
13:00 Ekrem Bektaş – Nakkaş Prodüksiyon
13:00 Ferda İzbudak Akıncı – Tudem Yayın Grubu
13:00 Feyza Güngeviş – Sokak Kitapları
13:00 Fulya Gümüşpala Teke – Pena Kitap
13:00 İhsan Eliaçık – Doğu Kitabevi
13:00 Latif Ruhsat Alpkan – Okuyanus Yayın
13:00 Mehmet Sabri Kılıç – Doğu Kitabevi
13:00 Ragıp Güzel – Kemal Çakmalı – Çelik Yayınevi
13:00 Türkan Kebeci – Sokak Kitapları
14:00 Dr. Arif Arslan – Ferfir Yayın
14:00 Cihan Erdem – Mürekkep Divit
14:00 Erdal Sarızeybek – Sarızeybek Yayın
14:00 Fatma Erdek  – Mürekkep Divit
14:00 Hüseyin Dayı – Akis Kitap
14:00 İsmet H. Öztürk – Sokak Kitapları
14:00 Sadık Albayrak – Doğu Kitabevi
14:00 Siber Eraslan – Timaş Yayınları
14:00 Suat Turgut – Ajans Yayıncılık
14:00 Türkan Arpacı – Sokak Kitapları
14:00 Zeynep Ülker Sülün – Sokak Kitapları
15:00 Adem Özköse – Pınar Yayınları
15:00 Çağrı Dörter –Sokak Kitapları
15:00 Eyüp Yaşar Ovalı – Sokak Kitapları
15:00 Kemal Özer – Hayy Yayınları
15:00 Mustafa Armağan – Timaş Yayınları
15:00 Tayfun Sağlam – Sokak Kitapları
15:00 Sarp Morgan – Okuyanus Yayın
16:00 Ali Ay – Sokak Kitapları
16:00 Ünsal Arslankaya – Sokak Kitapları
17:00 Cemre Demirel – Okuyanus Yayın

9 Mart 2014
10:00 Aydın Tonga – Doğu Kitabevi
10:00 Döndü Çetiner – Akis Kitap
10:00 Erkan İşeri – Akis Kitap
12:00 Ebru Yılmaz – Sokak Yayınları
12:00 Fatih Murat Arsal – Mürekkep Divit
12:00 Melis Kutlu – Sokak Yayınları
12:00 Sevda Türküsev – Akis Kitap
12:00 Şükrü Aslan – Ferfir Yayın Grubu
13:00 Cahit Özbay – Doğu Kitabevi
13:00 Cenk Enes Özer – Ufuk Yayıncılık
13:00 Emre Oktay – Akis Kitap
13:00 Gazi Ak – Sokak Yayınları
13:00 İhsan Eliaçık – Doğu Kitabevi
13:00 Mim Kemal Öke – Babıali Kültür Yay.
13:00 Mehmet Sabri Kılıç – Doğu Kitabevi
13:00 Toprak Işık – Tudem Yayın Grubu
14:00 Ahmet Şimşirgil – Timaş Yayınları
14:00 Erdal Sarızeybek – Sarızeybek Yayın
14:00 Fahime Özel – Sokak Yayınları
14:00 Fatma Erdek – Mürekkep Divit
14:00 Hakan Yılmaz Çebi – Ferfir Yayın Grubu
14:00 Halil Delice – Babıali Kültür Yay.
14:00 Nalan Serap Azaklı – Sokak Yayınları
15:00 Adem Güneş – Timaş Yayınları
15:00 Mehmet Ali Balkanlıoğlu
15:00 Abdullah Yıldız – Pınar Yayınları
15:00 Adem Köse – Pınar Yayınları
15:00 Bilge Kılkış – Sokak Yayınları
15:00 Elif Mücek – Sokak Yayınları
15:00 Emre Kahyaoğlu – Sokak Yayınları
15:00 Meltem Parlak – Okuyanus Yayın
15:00 Okan Vardarova – Okuyanus Yayın
15:00 Osman Aysu – Mürekkep Divit
15:00 Sinan Meydan – Doğu Kitabevi
16:00 Erdal Demirkıran – Akis Kitap