Son Haberler
Anasayfa » FRPNET Edebiyat » Brandon Sanderson, Rhythm of War Kitabının Son Taslağını Tamamladı

Brandon Sanderson, Rhythm of War Kitabının Son Taslağını Tamamladı

Fantastik ve bilimkurgu edebiyatının sevilen yazarı Brandon Sanderson, The Stormlight Archive serisinin 4. kitabını yazmayı bitirdiğini duyurdu.

Twitter hesabından Rhythm of War kitabıyla ilgili paylaşımda bulunan yazar Brendan Sanderson, “Ve bitti! Bu gece işimi bitirdim, The Stormlight Archive‘in 4. kitabı Rhythm of War‘un son taslağını tamamladım. Harika görünüyor. Hepinizle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Kitap Kasım ayında yayınlanacak ama ön inceleme bölümlerini daha erken çıkaracağız.” dedi.

Serinin 4. kitabında; düşman istilasına karşı bir insan direnişi koalisyonu kuran Dalinar Kholin ve Radiant Şövalyeleri bir yıl boyunca acımasız savaşta mücadele eder. İki taraf da savaşta avantaj elde edemez. Teknolojideki yeni keşifler, savaşın yüzünü değiştirmeye başlayınca, düşman cesur ve tehlikeli bir operasyona hazırlanır. Silahlanma yarışı Radiant ideallerinin çekirdeğini zorlayacak ve bir zamanlar güçlerinin kalbi olan eski kulenin sırlarını ortaya çıkaracaktır.

İlginizi Çekebilir  Zaman Çarkı Dizisinin İlk Sezon Detayları Açıklandı

Yaklaşık 460 bin kelime ile Oathbringer‘ın uzunluğunda olan Rhythm of War; 112 bölümden oluşuyor. Ön satışa çıkarılan kitap, 17 Kasım‘da Tor Books etiketiyle raflardaki yerini alacak.