Son Haberler
Anasayfa » FRPNET Edebiyat » Bir Varmış Bir Yokmuş – Türkiye’nin İlk Masal Etkinliği

Bir Varmış Bir Yokmuş – Türkiye’nin İlk Masal Etkinliği

bir-varmis-bir-yokmus-banner

Beşiktaş Belediyesi ve KidsNook Masal Akademi, Akatlar Sanatçılar Parkı’nda Türkiye’nin ilk masal şenliği, “Bir Varmış Bir Yokmuş” etkinliğini gerçekleştiriyor.

12-13 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek ve iki gün boyunca sürecek masal şenliği dopdolu programı ile hem çocukları hem yetişkinleri masalların büyülü dünyasına götürüyor. Katılımın ücretsiz olduğu bu özel organizasyona herkes davetli.

KidsNook Masal Akademi çatısı altında buluşan masalların gücüne inanmış bir masalcı, bir oyuncu, bir yazar, bir filolog, bir sosyolog ve bir iletişim uzmanından oluşan 6 kişilik ekip ve Beşiktaş Belediyesi tarafından hazırlanan “Bir Varmış Bir Yokmuş Masal Şenliği”nde çocuklar ve yetişkinler, masalların büyülü dünyasında kaybolacaklar…

Fairy Tales - masallar

Bu özel organizasyon, gerek açık sahne gerekse kapalı çadır programları ile çocukları masallar dünyasında iki gün boyunca ağırlayacak… Halka açık bir organizasyon olan Bir Varmış Bir Yokmuş Masal Şenliğinde ayrıca canlı performanslar ve çocuk etkinlikleri de yer bulacak. Şenlik,13 Eylül Pazar akşamı Demet Tuncer’in şovuna sürpriz ünlülerin katılmasıyla son bulacak.

Şenlikle ilgili detaylı bilgilere www.birvarmisbiryokmus.org sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Comikon İstanbul Geliyor!!